Kool

Filtreeri

Kõik Kool Klassijuhataja Juhtkond Tugispetsialistid Lasteaed Muu töötaja

Ametikoht
 

Annika Apuhtin

kooli õppealajuhataja
klassiõpetaja
inglise keel
I klassi juhataja

annika.apuhtin@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

K 6. tund
R 6.tund

Anneli Saat

matemaatika
kunstiõpetus
õpiabi
V klassi juhataja

anneli.saat@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Krista Mihkels

eesti keel
kirjandus
VI klassi juhataja

krista.mihkels@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 6.-7. tund
R 6. tund

Krista Salumets

sotsiaalpedagoog

krista.salumets@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E
N
R

Kristi Osula

lasteaiaõpetaja abi
Mürakarude rühm

kristi.osula@melliste.ee


Kristin Saua

kehaline kasvatus

kristin.saua@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 5.-6. tund
N 6.-7. tund

Saima Timusk

logopeed

saima.timusk@melliste.ee


Taivo Kirm

tööõpetus

taivo.kirm@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7. tund

Tea Hermann

info- ja haridustehnoloog

tea.hermann@melliste.ee


Tiina Tolmoff

lasteaia liikumisõpetus
kehaline kasvatus
lapsehoolduspuhkusel

tiina.tolmoff@melliste.ee