Kool

Filtreeri

Kõik Kool Klassijuhataja Tugispetsialistid Juhtkond Lasteaed Muu töötaja

Ametikoht
 

Annika Apuhtin

klassiõpetaja
inglise keel
II klassi juhataja

annika.apuhtin@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.tund

Anneli Saat

kooli õppealajuhataja
matemaatika
kunstiõpetus
õpiabi
VI klassi juhataja

anneli.saat@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7. tund

Krista Salumets

sotsiaalpedagoog

krista.salumets@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E
N
R

Krista Truss

lasteaiaõpetaja
Päikesejänkude rühm

krista.truss@melliste.ee


Kristin Saua

kehaline kasvatus

kristin.saua@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7. tund
K 7. tund

Ly Kibena

kokk

ly.kibena@melliste.ee


Sirje Jugaste

loodusained
sotsiaalained


sirje.jugaste@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

K 6. tund (2.-4. kl)
K 7. tund (5. ja 6. kl)

Tea Hermann

info- ja haridustehnoloog

tea.hermann@melliste.ee


Tiina Tolmoff

lasteaia liikumisõpetus
kehaline kasvatus
lapsehoolduspuhkusel

tiina.tolmoff@melliste.ee


Tulvi Orrin

puhastusteenindaja

tulvi.orrin@melliste.ee