Kool

Filtreeri

Kõik Kool Klassijuhataja Juhtkond Lasteaed Tugispetsialistid Muu töötaja

Ametikoht
 

Annika Apuhtin

klassiõpetaja
inglise keel
III klassi juhataja

annika.apuhtin@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund

Anneli Saat

kooli õppealajuhataja
matemaatika
VII klassi juhataja

anneli.saat@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.tund
K 6.tund

Aile Kilgi

direktor
53470468
aile.kilgi@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

K 6.tund
R 6.tund

Anu Markus

ajalugu

anu.markus@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

N 7.tund

Gärry Keerdo

kunst ja käsitöö
eripedagoog
VI klassi juhataja

garry.keerdo@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund

Hanna Mathiesen

loodusained

hanna.mathiesen@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund

Kaie Kangur

muusika

kaie.kangur@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.tund

Krista Mihkels

eesti keel
kirjandus
V klassi juhataja

krista.mihkels@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.tund
K 6.tund

Kristi Sarapuu

inglise keel

kristi.sarapuu@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

R 7.tund

Kristin Saua

kehaline kasvatus

kristin.saua@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund
K 7.tund

Nadezda Sidorkina

vene keel

nadezda.sidorkina@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund

Pille Saan

klassiõpetaja
I klassi juhataja

pille.saan@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund
K 6.tund

Silva Junolainen

klassiõpetaja
õpiabi
II klassi juhataja

silva.junolainen@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

N 6.tund

Sirje Jugaste

loodusained
sotsiaalained


sirje.jugaste@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund

Taivo Kirm

tööõpetus

taivo.kirm@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.tund

Tea Hermann

info- ja haridustehnoloog

tea.hermann@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

K 6.tund

Tiina Tolmoff

lasteaia liikumisõpetus
kehaline kasvatus
IV klassi juhataja

tiina.tolmoff@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

K 6.tund