Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Klassijuhataja Kool Lasteaed Muu töötaja Tugispetsialistid

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Aile Kilgi

direktor
53470468
aile.kilgi@melliste.ee


Annika Apuhtin

kooli õppealajuhataja
klassiõpetaja
inglise keel
I klassi juhataja

annika.apuhtin@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

K 6. tund
R 6.tund

Marju Laanemäe

lasteaia õppealajuhataja
lasteaiaõpetaja
Täpikeste rühm

marju.laanemae@melliste.ee


Janika Hinto

huvijuht

janika.hinto@melliste.ee

Klassijuhataja (6)

Annika Apuhtin

kooli õppealajuhataja
klassiõpetaja
inglise keel
I klassi juhataja

annika.apuhtin@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

K 6. tund
R 6.tund

Silva Junolainen

klassiõpetaja
õpiabi
III klassi juhataja

silva.junolainen@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Pille Saan

klassiõpetaja
käsitöö
II klassi juhataja

pille.saan@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 6.-7. tund

Kristel Tobreluts

lasteaia liikumisõpetus
kehaline kasvatus
IV klassi juhataja

kristel.tobreluts@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 5.-6. tund

Anneli Saat

matemaatika
kunstiõpetus
õpiabi
V klassi juhataja

anneli.saat@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Krista Mihkels

eesti keel
kirjandus
VI klassi juhataja

krista.mihkels@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 6.-7. tund
R 6. tund
Kool (16)

Annika Apuhtin

kooli õppealajuhataja
klassiõpetaja
inglise keel
I klassi juhataja

annika.apuhtin@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

K 6. tund
R 6.tund

Tea Hermann

info- ja haridustehnoloog

tea.hermann@melliste.ee


Janika Hinto

huvijuht

janika.hinto@melliste.ee


Sirje Jugaste

loodusained
sotsiaalained


sirje.jugaste@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7. tund
K 7. tund

Silva Junolainen

klassiõpetaja
õpiabi
III klassi juhataja

silva.junolainen@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Kaie Kangur

muusika

kaie.kangur@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 6. tund

Taivo Kirm

tööõpetus

taivo.kirm@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7. tund

Ave Leetna

tunnivälise tegevuse juhendaja

ave.leetna@melliste.ee


Krista Mihkels

eesti keel
kirjandus
VI klassi juhataja

krista.mihkels@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 6.-7. tund
R 6. tund

Pille Saan

klassiõpetaja
käsitöö
II klassi juhataja

pille.saan@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 6.-7. tund

Anneli Saat

matemaatika
kunstiõpetus
õpiabi
V klassi juhataja

anneli.saat@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Krista Salumets

sotsiaalpedagoog

krista.salumets@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E
N
R

Kristin Saua

kehaline kasvatus

kristin.saua@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 5.-6. tund
N 6.-7. tund

Saima Timusk

logopeed

saima.timusk@melliste.ee


Kristel Tobreluts

lasteaia liikumisõpetus
kehaline kasvatus
IV klassi juhataja

kristel.tobreluts@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 5.-6. tund

Tiina Tolmoff

lasteaia liikumisõpetus
kehaline kasvatus
lapsehoolduspuhkusel

tiina.tolmoff@melliste.ee

Lasteaed (14)

Aila Orrin

lasteaiaõpetaja
Täpikeste rühm

aila.orrin@melliste.ee


Angela Jagomäe

lasteaiaõpetaja
Pähklikeste rühm

angela.jagomae@melliste.ee


Anneli Haljasorg

lasteaiaõpetaja
Pähklikeste rühm

anneli.haljasorg@melliste.ee


Egle Raudsepp

lasteaiaõpetaja
Päikesejänkude rühm

egle.raudsepp@melliste.ee


Gerda Padar

lasteaiaõpetaja
Mürakarude rühm

gerda.padar@melliste.ee


Helle Parm

lasteaiaõpetaja abi
Täpikeste rühm

helle.parm@melliste.ee


Jane Vahtrik

lasteaiaõpetaja
lapsehoolduspuhkusel

jane.vahtrik@melliste.ee


Kaie Kangur

muusika

kaie.kangur@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 6. tund

Krista Truss

lasteaiaõpetaja
Päikesejänkude rühm

krista.truss@melliste.ee


Kristel Tobreluts

lasteaia liikumisõpetus
kehaline kasvatus
IV klassi juhataja

kristel.tobreluts@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 5.-6. tund

Kristi Osula

lasteaiaõpetaja abi
Mürakarude rühm

kristi.osula@melliste.ee


Marju Laanemäe

lasteaia õppealajuhataja
lasteaiaõpetaja
Täpikeste rühm

marju.laanemae@melliste.ee


Merike Mertens

lasteaiaõpetaja abi
Päikesejänkude rühm

merike.mertens@melliste.ee


Pille Prii-Voitk

lasteaiaõpetaja abi
Pähklikeste rühm

pille.voitk@melliste.ee

Muu töötaja (12)

Ave Boisen

sekretär

info@melliste.ee


Tea Hermann

info- ja haridustehnoloog

tea.hermann@melliste.ee


Ly Kibena

kokk

ly.kibena@melliste.ee


Anita Kolk

spordisaali administraator

sport@melliste.ee


Hele Kõllamets

kokaabi

hele.kollamets@melliste.ee


Valve Laanemets

toidulaohoidja

valve.laanemets@melliste.ee


Eve Lambing

tervishoiutöötaja

eve.lambing@melliste.ee


Tulvi Orrin

puhastusteenindaja

tulvi.orrin@melliste.ee


Pille Pärl

puhastusteenindaja

pille.parl@melliste.ee


Viljar Rannik

majandusjuhataja

viljar.rannik@melliste.ee


Eve Taaramäe

pesuhoidja

eve.taaramae@melliste.ee


Ülo Voitk

majahoidja

Tugispetsialistid (4)

Anneli Saat

matemaatika
kunstiõpetus
õpiabi
V klassi juhataja

anneli.saat@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Krista Salumets

sotsiaalpedagoog

krista.salumets@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E
N
R

Saima Timusk

logopeed

saima.timusk@melliste.ee


Silva Junolainen

klassiõpetaja
õpiabi
III klassi juhataja

silva.junolainen@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.