Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Klassijuhataja Kool Lasteaed Muu töötaja Tugispetsialistid

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Aile Kilgi

direktor
53470468
aile.kilgi@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

K 6.tund
R 6.tund

Anneli Saat

kooli õppealajuhataja
matemaatika
VII klassi juhataja

anneli.saat@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.tund
K 6.tund

Marju Laanemäe

lasteaia õppealajuhataja
lasteaiaõpetaja
Täpikeste rühm

marju.laanemae@melliste.ee


Janika Hinto

huvijuht
sotsiaalpedagoog

janika.hinto@melliste.ee

Klassijuhataja (7)

Pille Saan

klassiõpetaja
I klassi juhataja

pille.saan@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund
K 6.tund

Silva Junolainen

klassiõpetaja
õpiabi
II klassi juhataja

silva.junolainen@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

N 6.tund

Annika Apuhtin

klassiõpetaja
inglise keel
III klassi juhataja

annika.apuhtin@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund

Tiina Tolmoff

lasteaia liikumisõpetus
kehaline kasvatus
IV klassi juhataja

tiina.tolmoff@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

K 6.tund

Krista Mihkels

eesti keel
kirjandus
V klassi juhataja

krista.mihkels@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.tund
K 6.tund

Gärry Keerdo

kunst ja käsitöö
eripedagoog
VI klassi juhataja

garry.keerdo@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund

Anneli Saat

kooli õppealajuhataja
matemaatika
VII klassi juhataja

anneli.saat@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.tund
K 6.tund
Kool (19)

Annika Apuhtin

klassiõpetaja
inglise keel
III klassi juhataja

annika.apuhtin@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund

Tea Hermann

info- ja haridustehnoloog

tea.hermann@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

K 6.tund

Janika Hinto

huvijuht
sotsiaalpedagoog

janika.hinto@melliste.ee


Sirje Jugaste

loodusained
sotsiaalained


sirje.jugaste@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund

Silva Junolainen

klassiõpetaja
õpiabi
II klassi juhataja

silva.junolainen@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

N 6.tund

Kaie Kangur

muusika

kaie.kangur@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.tund

Gärry Keerdo

kunst ja käsitöö
eripedagoog
VI klassi juhataja

garry.keerdo@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund

Taivo Kirm

tööõpetus

taivo.kirm@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.tund

Anu Markus

ajalugu

anu.markus@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

N 7.tund

Hanna Mathiesen

loodusained

hanna.mathiesen@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund

Krista Mihkels

eesti keel
kirjandus
V klassi juhataja

krista.mihkels@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.tund
K 6.tund

Kaidi Pihlak

tunnivälise tegevuse juhendaja
õpetaja abi

kaidi.pihlak@melliste.ee


Pille Saan

klassiõpetaja
I klassi juhataja

pille.saan@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund
K 6.tund

Anneli Saat

kooli õppealajuhataja
matemaatika
VII klassi juhataja

anneli.saat@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.tund
K 6.tund

Kristi Sarapuu

inglise keel

kristi.sarapuu@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

R 7.tund

Kristin Saua

kehaline kasvatus

kristin.saua@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund
K 7.tund

Nadezda Sidorkina

vene keel

nadezda.sidorkina@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

E 7.tund

Saima Timusk

logopeed

saima.timusk@melliste.ee


Tiina Tolmoff

lasteaia liikumisõpetus
kehaline kasvatus
IV klassi juhataja

tiina.tolmoff@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

K 6.tund
Lasteaed (14)

Anneli Haljasorg

lasteaiaõpetaja
Pähklikeste rühm

anneli.haljasorg@melliste.ee


Angela Jagomäe

lasteaiaõpetaja
Pähklikeste rühm

angela.jagomae@melliste.ee


Signe Jõesaar

lasteaiaõpetaja abi
Mürakarude rühm

signe.joesaar@melliste.ee


Kaie Kangur

muusika

kaie.kangur@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.tund

Marju Laanemäe

lasteaia õppealajuhataja
lasteaiaõpetaja
Täpikeste rühm

marju.laanemae@melliste.ee


Kadi Lambrik

lasteaiaõpetaja
Mürakarude rühm

kadi.lambrik@melliste.ee


Taisi Nuusberg

lasteaiaõpetaja abi
Päikesejänkude rühm

taisi.nuusberg@melliste.ee


Aila Orrin

lasteaiaõpetaja
Täpikeste rühm

aila.orrin@melliste.ee


Helle Parm

lasteaiaõpetaja abi
Täpikeste rühm

helle.parm@melliste.ee


Pille Prii-Voitk

lasteaiaõpetaja abi
Pähklikeste rühm

pille.voitk@melliste.ee


Egle Raudsepp

lasteaiaõpetaja
Päikesejänkude rühm

egle.raudsepp@melliste.ee


Tiina Tolmoff

lasteaia liikumisõpetus
kehaline kasvatus
IV klassi juhataja

tiina.tolmoff@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

K 6.tund

Krista Truss

lasteaiaõpetaja
Päikesejänkude rühm

krista.truss@melliste.ee


Jane Vahtrik

lasteaiaõpetaja
Mürakarude rühm

jane.vahtrik@melliste.ee

Muu töötaja (12)

Ave Boisen

sekretär

info@melliste.ee


Tea Hermann

info- ja haridustehnoloog

tea.hermann@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

K 6.tund

Ly Kibena

kokk

ly.kibena@melliste.ee


Anita Kolk

spordisaali administraator

sport@melliste.ee


Jane Kuller

spordihoone puhastusteenindaja

jane.kuller@melliste.ee


Valve Laanemets

toidulaohoidja

valve.laanemets@melliste.ee


Eve Lambing

tervishoiutöötaja

eve.lambing@melliste.ee


Kadi Loos

kokaabi

kadi.loos@melliste.ee


Pille Pärl

puhastusteenindaja

pille.parl@melliste.ee


Viljar Rannik

majandusjuhataja

viljar.rannik@melliste.ee


Eve Taaramäe

pesuhoidja

eve.taaramae@melliste.ee


Ülo Voitk

majahoidja

Tugispetsialistid (3)

Janika Hinto

huvijuht
sotsiaalpedagoog

janika.hinto@melliste.ee


Saima Timusk

logopeed

saima.timusk@melliste.ee


Silva Junolainen

klassiõpetaja
õpiabi
II klassi juhataja

silva.junolainen@melliste.ee

Vastuvõtuaeg:

N 6.tund

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.