Uudised

Esmaabi võistlusmäng “ Karvik” 08. mai info


5.mail  Toimus Puhja koolis 5.kl õpilastele esmaabi võistlusmäng “ Karvik”.

Meie kooli võistkonnas  osalesid Hanna-Maria Kaskla, Kevin Jõesaar, Simon Cristofer Sikk ja Annabel Truss.

Teadmisi tuli proovile panna töötubades, kus tuli sõrme siduda, käetraumale esmaabi anda, ninaverejooksu sulgeda, hüppeliigese vigastusele esmaabi anda, peahaava ja põletushaava ning mürgistuste ja kui võõrkeha oli sattunud  hingamisteedesse,  esmaabi osutada.Samuti pidi teadma, mis peab olema  koduapteegis, teadma liiklusohutust ning hammaste hügieenist.

Proovida sai tulekustuti kasutamist.

 Kasuks tuli meeskonnatöö oskus. 

Saime näidata oma oskusi ja teadmisi ning õppida teistelt.

5.mail  Toimus Puhja koolis 5.kl õpilastele esmaabi võistlusmäng “ Karvik”.

Meie kooli võistkonnas  osalesid Hanna-Maria Kaskla, Kevin Jõesaar, Simon Cristofer Sikk ja Annabel Truss.

Teadmisi tuli proovile panna töötubades, kus tuli sõrme siduda, käetraumale esmaabi anda, ninaverejooksu sulgeda, hüppeliigese vigastusele esmaabi anda, peahaava ja põletushaava ning mürgistuste ja kui võõrkeha oli sattunud  hingamisteedesse,  esmaabi osutada.Samuti pidi teadma, mis peab olema  koduapteegis, teadma liiklusohutust ning hammaste hügieenist.

Proovida sai tulekustuti kasutamist.

 Kasuks tuli meeskonnatöö oskus. 

Saime näidata oma oskusi ja teadmisi ning õppida teistelt.