Uudised

14.-18. novembril toimus Melliste Kooli karjäärinädal. 23. november info


Avapäeval esines kogu kooliperele  tuleohutusspetsialist Päästeametist - Reio Laar.
Lisaks tutvustasid oma ametit programmeerija Kai, koreograaf- tantsuõpetaja Johhanna Anett, kes oma mõtte- ja aatekaaslastega tegutseb  LEMOOT  tantsukompaniis,  sordiaretaja Elena Taimekasvatuse Instituudist, lasteaiaõpetaja Egle ja käsitööõpetaja Kaire. E-tunni vahendusel sai tutvuda jäätisemeistri magusa ametiga. Tänud külalistele oma ametit tutvustamast ja meie kooli õpilaste maailmapilti avardamast!
Teisipäevasel päeval oli koolimaja täis erinevate ametite esindajaid, pilt oli päris kirju- oli nii juuksureid,  advokaate, sportlasi, baleriine, kaitseväelasi, kokkasid, õpetajaid jne. Enamik õpilastest olid riietunud oma lemmikameti esindajateks.
 
Stiilsemateks ümberkehastujateks valiti Desiree 7.klassist ja Georg 2.klassist. Suured tänud, et kandsite kogu koolipäeva jooksul välja oma lemmikameti-baleriini ja kaitseväelase- imagot!
8.klassi õpilastel oli võimalus vestelda karjäärispetsialistiga, küsida ametite ja töömaailma trendide kohta ning uurida võimalusi haridusmaastikul.

 

Avapäeval esines kogu kooliperele  tuleohutusspetsialist Päästeametist - Reio Laar.
Lisaks tutvustasid oma ametit programmeerija Kai, koreograaf- tantsuõpetaja Johhanna Anett, kes oma mõtte- ja aatekaaslastega tegutseb  LEMOOT  tantsukompaniis,  sordiaretaja Elena Taimekasvatuse Instituudist, lasteaiaõpetaja Egle ja käsitööõpetaja Kaire. E-tunni vahendusel sai tutvuda jäätisemeistri magusa ametiga. Tänud külalistele oma ametit tutvustamast ja meie kooli õpilaste maailmapilti avardamast!
Teisipäevasel päeval oli koolimaja täis erinevate ametite esindajaid, pilt oli päris kirju- oli nii juuksureid,  advokaate, sportlasi, baleriine, kaitseväelasi, kokkasid, õpetajaid jne.
Enamik õpilastest olid riietunud oma lemmikameti esindajateks.
 
Stiilsemateks ümberkehastujateks valiti Desiree 7.klassist ja Georg 2.klassist. Suured tänud, et kandsite kogu koolipäeva jooksul välja oma lemmikameti-baleriini ja kaitseväelase- imagot!
8.klassi õpilastel oli võimalus vestelda karjäärispetsialistiga, küsida ametite ja töömaailma trendide kohta ning uurida võimalusi haridusmaastikul.