Uudised

1.-3. klass Tartu Maakonna rahvastepalli meistrivõistlus 28. november info


1.-3. klass Tartu Maakonna rahvastepalli meistrivõistlustel saavutas meie kooli poiste võistkond 1. koha ja tüdrukute võistkond 3. koha

Võistkondadesse kuulusid: Aleksander Ivandi, Hannes Ernits, Reiko Antonov, Ken-Tristian Kool, Marten Kikerman, Rasmus Hint, Romeo Laaneoja, Georg Arolepp, Kirke Palusoo, Nora Belov, Catharina Hertha Haljasorg, Kärt Kanemägi, Jessica Kõiv, Kelly Speek ja Isabella Mändik.

Palju, palju õnne!

1.-3. klass Tartu Maakonna rahvastepalli meistrivõistlustel saavutas meie kooli poiste võistkond 1. koha ja tüdrukute võistkond 3. koha

Võistkondadesse kuulusid: Aleksander Ivandi, Hannes Ernits, Reiko Antonov, Ken-Tristian Kool, Marten Kikerman, Rasmus Hint, Romeo Laaneoja, Georg Arolepp, Kirke Palusoo, Nora Belov, Catharina Hertha Haljasorg, Kärt Kanemägi, Jessica Kõiv, Kelly Speek ja Isabella Mändik.

Palju, palju õnne!